+420 770 131 131


Na Bio pestré a zdravé stravě nám záleží


Jídlo připravené z kvalitních bio surovin pod

odborným dohledem Martina Jelínka.

 

jídlo

 

Co se v mládí naučíš… ano, známé přísloví platí i na talíři. Co své děti naučíte jíst, to budou s velkou pravděpodobností jíst celý život. Je jen na vás, zda to bude strava zdravá či nikoli. 

Martin Jelínek  naučí sestavit zdravý a chutný jídelníček pro vaši ratolest – a nezáleží přitom, zda máte doma miminko nebo puberťáka, který vaše snahy o zdravou stravu odmítá už z principu. Praktický návod „jak na ně“ s širokým teoretickým základem má pro každé dítě.

zdravá strava

Co vše Výživa dětí ve 1st Baby School zahrnuje? 

  •  jídelníček je zdravý, vyvážený a pestrý.
  • přesvědčí dítě, aby dalo zdravé stravě šanci a neodmítalo ji. 
  • nakupujeme ty správné potraviny, nejlépe samozřejmě v blízkém okolí.
  • jídlo je připraveno tak, aby chutnalo. Chuť je totiž v dětské stravě naprosto zásadní.
  • kloubí zdravou domácí stravu se stravováním ve školních jídelně 

Kdo je Martin Jelínek?

Zakladatel vzdělávací společnosti ATAC vystudoval Přírodovědeckou fakultu 

Masarykovy univerzity v Brně. Jako aktivní sportovec se zajímal o vliv stravy na zdraví a možnosti doplňkové výživy ovlivňovat fyzickou výkonnost. Po ukončení studií jako spoluzakladatel společnosti vyrábějící a prodávající doplňky stravy pro sportovce začal radit nejprve kolegům ve sportu.

Po ukončení aktivní sportovní kariéry (atletika, armwrestling) postupně svoji konzultační činnost rozšiřoval, za posledních 11 let absolvoval přibližně 3000 přednášek v oboru zdravého životního stylu.

zdravá BIO stravaProtože není zastáncem tzv. „normovaných jídelníčků“, které nikdy nemohou odpovídat individuálním požadavkům jednotlivce, vytvořil v roce 2007 šestiměsíční kurz „Poradce pro výživu“. V něm vychovává zájemce o zdravý životní styl, kteří chtějí získat komplexní pohled na stravování - tedy takový, který kombinuje nové poznatky moderní vědy a staletá moudra nejen východních kultur. Jeho cílem je ovlivnit způsob uvažování všech lidí, kteří už nechtějí být manipulováni nekalými taktikami prodejců nekvalitních potravin a propagátory nesmyslných dietetických režimů.

 

Kurz vedený Martinem Jelínkem:

Výživa pro děti

 


 
Napište nám svůj dotaz: